Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Doporučení našich spokojených zákazníků:

 

“Firma pana Luži spolupracuje s naší společností Tipgames a Tipsport již bezmála 10  let. Za tu dobu jsme společně vybudovali desítky sportbarů a klasických provozoven po celé republice a to na velice dobré úrovni.

Důkazem toho je spokojenost našich klientů, kteří se k nám stále rádi vrací. Za celou dobu spolupráce jsme neřešili zásadní problém a proto firmu pana Luži vřele doporučuji!"

                                                           Zbyněk Knoll

                                                           Obchodní ředitel, Tipgames a.s.

 

 

„ Firma Stavby a Rekonstrukce Luža nám rekonstruovala rodinný dům v Přísednici u Zbiroha. Poměrně velký rozsah prací byl nejen dokončen v termínu, ale i v nadstandardní kvalitě. Po osobních zkušenostech s jinými stavebními firmami, po kterých zbylo mnoho nedodělků, mohu jmenovanou firmu doporučit s jistotou, že s jejich prací budete spokojeni.“

                                                           Ing. Vojtěch Rohlíček

                                                           Autorizovaný inženýr pro pozemní stavby

 

 

„ Stavební firma pana Luži prováděla v r.2010 rekonstrukci a opravy na našem rodinném domě v Berouně. S průběhem realizace i s konečným výsledkem jsme velice spokojeni. Ctí termíny, dohodnutou cenu a všichni zaměstnanci pracují velmi kvalitně. Vysoce si cením osobního přístupu p. Luži – především ochoty, flexibility a trpělivosti.

                                                           Ing. Petr Knybel

 
Počet zobrazení článků : 75350
Právě připojeni - hostů: 15 
RD po kompl...
Image DetailZaloženo na Joomla!. Designed by: free joomla 1.5 templates  Valid XHTML and CSS.